Guestready - Hackney Studios

Het Olympic Park is binnen 25 minuten wandelafstand van Guestready - Hackney Studios Londen, St John the Theologian is er ook vlakbij.

Voor uw comfort zijn een apart toilet, een douche en een wasmachine beschikbaar bij deze 1-slaapkameraccommodatie. Je vindt er ook een droger en handdoeken.

In Guestready - Hackney Studios is een complete keuken waar gasten hun eigengemaakte maaltijden kunnen bereiden.

Het museumschip HMS Belfast ligt op 4 km van dit appartement van 40 m². London Fields treinstation bevindt zich in de buurt van dit 1-badkamer appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Guestready - Hackney Studios Londen
Two Bedroom Apartment By Brookland Stays Serviced Accommodation Short Lets London With Free Wifi
Mobiele prijsaanbieding

Two Bedroom Apartment By Brookland Stays Serviced Accommodation Short Lets London With Free Wifi

1.4 km van de accommodatie
R2 Stylish Mezzanine London
Mobiele prijsaanbieding

R2 Stylish Mezzanine London

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
1.6 km van de accommodatie
R8 Single Bed Superb En Suite
Mobiele prijsaanbieding

R8 Single Bed Superb En Suite

1.7 km van de accommodatie
USD 1065 USD 959
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    12 km

    Treinstations

    Homerton Train Station
    400 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 05:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Guestready - Hackney Studios te vinden?
      Guestready - Hackney Studios is in de Acton wijk gesitueerd, binnen 25 minuten wandelafstand van het Olympic Park.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Guestready - Hackney Studios?
      Populaire plekken in de buurt van Guestready - Hackney Studios zijn onder andere het museumschip HMS Belfast, het Olympic Park, het ExCeL London International Exhibition Centre.
    • Welke betaalmethoden worden in Guestready - Hackney Studios geaccepteerd?
      Bij Guestready - Hackney Studios kunnen gasten betalen met Visa, JCB en Diners Club en andere betaalwijzen.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Guestready - Hackney Studios?
      Restaurants in de buurt van Guestready - Hackney Studios zijn onder andere Green Papaya en Plant Hub restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Guestready - Hackney Studios?
      Bij Guestready - Hackney Studios vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 40 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    12 km

    Treinstations

    Homerton Train Station
    400 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Guestready - Hackney Studios Londen
    100% Geverifieerde Beoordelingen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten